Українська Програма

Пройдіть цей вступний курс, щоб бути зарахованими до Інституту християнських лідерів. По його закінченню Ви отримаєте стипендію для покриття витрат на Ваше навчання в нашому інституті. Завдяки жертовності учасників програми «Vision Partners», Ви зможете безкоштовно пройти всі курси ІХЛ і отримати неофіційні сертифікати, які засвідчують про закінчення програм в області служіння, підприємництва, навичок спілкування, філософії та багатьох інших. 

Курс «Основи християнського віровчення» покликаний ознайомити студентів з основними темами християнського вчення з точки зору євангельського християнства. Він закладає фундамент для подальшого вивчення християнських доктрин і богослов'я («систематичне богослов'я 1» і систематичне богослов'я 2»).

Курс складається з 12 розділів, кожен з яких включає в себе 2 (іноді 3) відео-урока, тест, матеріал для читання (розділи з підручників, які потрібно прочитати в рамках розділу) і списку ключових біблійних текстів.

Що ваше служіння розповідає про вас? Чи усвідомлюєте ви, що покликані служити іншим?

Цей курс перебуває в числі початкових за програмою підготовки до служіння в Інституті християнських лідерів. 

В даному курсі проводиться глибоке дослідження понять «служіння» і «покликання», а тому він буде особливо корисним для тих, хто вже здійснює служіння або розмірковує про нього. Курс поділений на дві частини. Перша частина допоможе зрозуміти ваше християнське покликання і вимоги до християнського лідера. Друга - звертає увагу на  особисті відносини з Богом.

Основу цього курсу складає матеріал, що міститься у тренінгах Френсіса Чана з навчання пасторів. 

Особлива увага звернена на якості, необхідні духовному лідерові, його покликання, місію та труднощі, що виникають на шляху християнського служіння. В останньому розділі розглянуто портрет церкви, яку хоче бачити Бог. 


Курс призначений для тих, хто бажає навчитися проводити євангелізаційні бесіди з дітьми та допомогти їм у духовному зростанні. У першому розділі «Душеопікунство  неспасенної дитини» розглядаються Біблійні основи євангелізації дітей, принципи та кроки душепастирської бесіди з неспасенною дитиною. Наводиться приклад бесіди з дитиною, яка бажає помолитися молитвою покаяння

У другому розділі «Душеопікунство спасенної дитини» вивчається як вести душепастирську роботу зі спасенною дитиною. Розглянуто способи, як допомогти дитині духовно рости, навчання спасенних дітей на Біблійному занятті та підготовка програми з урахуванням потреб спасенних дітей. Запропоновано практичні поради щодо проведення душепастирської бесіди зі спасенною дитиною.


Сама назва «огляд» має на увазі, не детальне і поглиблене вивчення кожного тексту і книги, вірш за віршом, як це робиться при експозиції книги. Наше завдання отримати загальне уявлення в цілому про книгу, її автора і періоду написання. Тобто потрібно відрізняти огляд книги від тлумачення або розбору. Іншими словами, моє завдання не занурити Вас в нетрі джунглів, а допомогти Вам побачити всю картину в цілому з висоти пташиного польоту.


Приєднайтесь до захоплюючої подорожі по сторінкам древніх Священних книг. Сподіваюсь, що оглядове вивчення  Старого Заповіту, допоможе тобі побачити втілення велчної історії взаємин Творця з Його творінням. Звичайно, виконання академічних очікувань курсу важливий елемент навчального процесу, однак трансформація серця відбувається найперш не від знання, але від пережитого практичного досвіду зустрічі з люблячим Небесним Отцем. Пам’ятай про це! 

Мета: дати студентам загальні уявлення важливості, сутності та впливу предмета богослов'я і вплив зовнішніх факторів на богослов'я. Ознайомити студентів з таким розділом богослов'я як бібліологія, показавши авторитетність, богонатхненність, походження, достовірність, канонічність та збереження Писання. У розділі вчення про Бога навести найбільш поширені докази існування Бога. Звернути увагу студентів на імена Бога і Його природні та моральні якості. Розглянути вчення про триєдність, зробивши короткий історичний огляд розвитку доктрини, термінології та обґрунтованість вчення про Трійцю на підставі Писання. У розділі дій Божих будуть розглянуті теми: декрети Бога, творіння, провидіння та збереженість світу так само як і проблема зла. Студенти отримають інформацію щодо останніх віянь та дебатів у богослов'ї стосовно вчення про Бога.

Курс складено для вивчення принципів християнської апологетики. Під час курсу вивчаються основи захисту вірувань християнства. Християнське світогляд порівнюється з іншими світоглядами та релігійними системами.

Цей курс продовжує матеріал першої  частини курсу (Апологетика – 1), у якій розглядається потреба апологетики, основоположні принципи мислення та епістемології, та дається оцінка наявними світоглядам. Запропоновано аргументи, що демонструють існування Бога християнського теїзму.

Перед вами друга частина курсу (Апологетика – 2), що складається з 6 розділів. Приділено увагу наступним теоретичним та практичним аспектам апологетики: застосування апологетики в благовісті, питанням про проблему Зла, можливості здійснення чудес, правдивості Біблії як Слова Божого, про Воскресіння Ісуса Христа та Його унікальність. 


Якщо ви по-справжньому закохані та прийняли радісне рішення, котре назавжди змінить ваше життя, рішення одружитися. Ви поглинені приємними клопотами, пов’язаними з підготовкою до весілля, і саме час замислитися про підготовку до подружнього життя, яке очікує вас після святкування. Спільне планування буде винагороджене безперервними стосунками любові та романтики. Сьогодні, як ніколи, життєво важливо присвятити себе довгостроковій задачі – побудові християнської сім’ї.

Цей курс був створений для того, щоб, по-перше, допомогти тим, хто знаходиться у залежності, отримати визволення в Христі Ісусі. По-друге, щоб допомогти тим, хто поділяє страждання із залежним, будучи його близьким, рідним або другом, та співпереживає і не знає, як бути, чим і як можна допомогти залежному. 


Цей відео курс з 9 лекцій побудований на книзі Хит Ламберт «Наконец Свободен». Позбутися порнографічної залежності можливо. З Своєї милості Бог послав Свого Сина, щоб Він поніс справедливе покарання за гріхи, які ми чинимо. Коли ви вірите, що Божа благодать поширюється на вас, ви досягаєте Божої праведності. Прощення і свободу ви можете отримати, коли довіряєте Христу і вірите, що Він зробив для вас. Неважливо, скільки разів ви дивилися порнографію і наскільки безнадійною вважаєте боротьбу із цією залежністю. А якщо вам здається, що це неправда, то тільки тому, що ви більше думаєте про себе та порнографію, ніж про Христа та Його благодать. Ви можете отримати свободу, але для свободи потрібна благодать. У багатьох книгах, проповідях і блогах йдеться про багатства благодаті, що походить з Благої вісті про Христа. Хоча така увага не може не тішити, існує небезпека, що благодать може стати скоріше темою для обговорення, а не силою, яку ми відчуваємо. Благодаті ніколи не може бути надто багато. У наші дні небезпечно сприймати благодать як щось що приходить надто легко і не замислюватися про те, як звертатися до неї в повсякденному житті.